Powiększenie

Kancelaria Radców Prawnych Michał Hintertan Maciej Hintertan prowadzona jest w formie spółki cywilnej, utworzonej przez radców prawnych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem nabytym zarówno w trakcie prowadzenia kancelarii jak i wcześniejszego orzekania w sądzie i pracy w banku.


Doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych instytucjach zajmującymi się stosowaniem i wykładnią prawa, pozwala na rzetelne zajęcie się praktycznie każdym problemem z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego , prawa pracy, administracyjnego bankowego, handlowego i upadłościowego itp. Nasza Kancelaria, jako jedyna z byłego województwa suwalskiego, została kilkukrotnie zamieszczona w rankingu Rzeczpospolitej największych kancelarii w Polsce.Pracownicy naszej Kancelarii tworzą zgrany i doświadczony zespół, pozwalający w każdej chwili zająć się Państwa sprawą i udzielić wyczerpujących informacji, składający się z trzech radców prawnych oraz czworga asystentów w tym również osób z wyższym wykształceniem prawniczym i odbywających aplikację radcowską .
Ponadto, Kancelaria nasza współpracuje z kilkoma kancelariami adwokackimi i radcowskimi, nie tylko z terenu Suwałk, lecz także w Krakowie, Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Ełku i Augustowie.

Dysponujemy nowocześnie urządzonym lokalem o pow. ok. 100 m2, położonym w centrum Suwałk, wyposażonym we wszelkie nowoczesne urządzenia i salę konferencyjną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie Kancelarii w godzinach od 8:30 do 15:30.  Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zapraszamy również do naszych filii w Augustowie  i Grajewie  Można z nami skontaktować się również telefonicznie, za pomocą faxu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
POMOC UKRAINIE
Powiększenie
 Nasza Kancelaria zorganizowała  zbiórkę, zakup i transport  darów  rzeczowych  dla obywateli Ukrainy . Dzisiaj ( 3 marca 2022r)  transport ponad 200 koców   polarów  itp  rusza na granicę . Dziękujemy naszym Klientom  i Przyjaciołom, w tym  w szczególności  firmie STOLLAR Suwałki  i DARDOM Augustów,  za wsparcie naszej inicjatywy 
 
POMOC UKRAINIE
Powiększenie
Uprzejmie informujemy  , że  w obliczu  barbarzyńskiej  agresji  rosji na Ukrainę   postanowiliśmy że: 

  całość dochodów   uzyskanych w marcu 2022r  przez Kancelarię  z tytułu indywidualnych porad prawnych zostanie przekazana  na pomoc  obywatelom  Ukrainy  dotkniętym skutkami wojny 

 
 
 
NASZE PLACÓWKI
Powiększenie
Zapraszamy do naszych placówek  


KANCELARIA   w  SUWAŁKACH 
  Suwałki ul. Noniewicza  85c/10   

czynna  pon.-pt. godz.. 8.30 -16.00
 FILIA   w  AUGUSTOWIE     
 Augustów  ul. 3 maja  53 a   

                                                                                                                
 FILIA w GRAJEWIE             
Grajewo  Osiedle  Północ 9/37  / budynek "Medicus "/ 


         spotkania w filiach   tylko po wcześniejszym
                           ustaleniu terminów:
    
               Maciej Hintertan  tel. 606 280 987   
            Michał Hintertan  tel. 608 678 257 
  
Radca Prawny
Powiększenie

Radca prawny wykonujący w sposób samodzielny i niezależny wolny zawód służy interesom wymiaru sprawiedliwości jak również tym, których prawa i wolności zostały mu powierzone w celu ochrony.


Zawód radcy prawnego podlegający ochronie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa. Jest to zawód zaufania publicznego respektujący ideały i obowiązki etyczne ukształtowane w toku jego wykonywania. (Kodeks Etyki Radcy Prawnego)